Koszyk

O firmie

Zadzwoń do nas tel. 501301791

Początek działalności firmy GREEN HOUSE sięga roku 1993. Ten długi okres pozwolił rozwinąć firmę do obecnej postaci. Lata doświadczeń zdecydowały o tym, że polecamy Państwu dziś usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy profesjonalny montaż, terminowość, niskie ceny przy wykorzystaniu materiałów renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Montaż, sprzedaż i naprawa markiz, żaluzji i rolet 

Nasza firma posiada duże doświadczenie w wyposażaniu mieszkań w wysokiej klasy osłony okienne takie jak rolety, markizy i żaluzje. Jest, to doświadczenie zdobyte dzięki realizacji wielu zleceń zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych na terenie Podbeskidzia i całego Śląska. Nasi klienci otrzymują od nas pełen zakres usług, jakimi są montaż markizrolet i żaluzji, a także ich naprawa. Wybór naszych osłon okiennych to optymalne korzyści dla Ciebie i Twojego mieszkania.
 

Specjalizujemy się także w przeróbkach rolet zewnętrznych ze zwijaczy ręcznych na napędy elektryczne ze sterowaniem na przełączniki lub piloty (bez obróbek). Ceny bardzo atrakcyjne.

Polecamy specjalistyczne naprawy oraz serwis przez nasze ekipy monterskie, także przez cały okres zimowy, we wszystkich n/w miastach, ale także w okolicznych miejscowościach.

Śląsk: Katowice, Chorzów, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Żory, Rybnik
Zagłębie : Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladż, Jaworzno 
Podbeskidzie : Bielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec, Pszczyna, Kęty, Szczyrk
oraz część woj. małopolskiego: Chrzanów, Libiąż, Oświęcim, Brzeszcze
Ceska Republika - Ostrava, Karvina, Frydek Mistek, Cesky Tesin, Trinec

 Prowadzimy również sprzedaż rolet, bram, napędów i akcesorii poprzez :
http://detal.sklep.pl/ 

Odbiór jest możliwy też w sklepie 43-374 Buczkowice ul. Wiślańska 633